W co się ubrać na imprezę?

Data dodania: 31-05-2012, Tagowanie: moda, ubiór, sukienka

Są takie momenty w życiu każdej kobiety, kiedy chce ona wyglądać olśniewająco, tak by każde spojrzenie kierowało się właśnie na nią. Od tego są różnego rodzaju imprezy, bądź potańcówki. To idealne momenty do tego, aby się pokazać z nieco innej strony i zrobić wrażenie na ludziach z otoczenia. Jeśli chcemy coś takiego osiągnąć, to przede wszystkim trzeba dobrać do tego garderobę. W co w takim razie ubrać się na imprezę, tak by zrobić wrażenie na pozostałych jej uczestnikach?
Trzeba pamiętać, że krótkie, obcisłe spódniczki i topy, które więcej odkrywają niż zakrywają, już dawno odeszły do lamusa i przeszły na tę stronę mody, o której każdy chciałby już zapomnieć. Dlatego głupim zagraniem będzie ubrać się właśnie w ten sposób. Grunt to pobudzić zmysły, ale nie nachalnie. Tak naprawdę na facetów działa nie to, co odkryte, ale to co zakryte. Lubują się oni bowiem w tym co tajemnicze, bo uwielbiają bawić się odkrywców. Dlatego, aby na imprezie zaimponować osobnikom męskim najlepiej ubrać się ponętnie aczkolwiek nie nachalnie.
Ostatnio, oglądając sklepowe wystawy, bardzo łatwo można zauważyć, że do łask wróciły szerokie spodnie. I chociaż spodnie rurki królowały przez ostatnie dwa sezony, to bardzo wolno zbierają się do wyjścia, by ustąpić miejsca w modowym świecie szerokim spodniom. Skąd ta zmiana i co wyjątkowego jest w szerokich spodniach?
Szerokie spodnie dodają szyku i elegancji. Niewątpliwie uwydatniają wszelkie atuty kobiecości. Dzięki swemu specyficznemu szyciu sprawiają, że pośladki wyglądają na jędrniejsze. Oprócz tego idealnie wręcz uwydatniają talię kobiety.

Ponadto szerokie spodnie pasują do wszystkiego. Można z nimi tworzyć różne zestawy, które później można wykorzystać. Jeden zestaw idealnie sprawdzi się na imprezę, zaś do drugiego wystarczy dodać białą bluzkę co nada całości niesamowicie elegancji i szykowny wygląd. Dlatego w szerokich spodniach można wybrać się na posiadówkę u przyjaciół, a także na rozmowę kwalifikacyjną. Tak naprawdę każdy jest w stanie dostosować taki rodzaj spodni do swoich potrzeb. Wystarczy tylko dodać odpowiednie dodatki, a całość będzie się prezentowała świetnie.

Szerokie spodnie to świetne rozwiązanie dla każdej kobiety. Warto więc posiadać takie w swojej garderobie, by móc w odpowiednim czasie zabłysnąć w nich.

Przykładowa garderoba na imprezę? Idealne będą dżinsy, do których z kolei najlepiej ubrać buty na niezbyt wysokim obcasie. W ten sposób wydłuży taki komplet nogi, ale nie będzie za bardzo przeszkadzał w skupieniu uwagi na inne partie ciała. Do tego idealny będzie top – najlepiej czarny, na który z kolei można nałożyć marynarkę, powiedzmy koloru czerwonego. Tak ubrana kobieta, będzie pobudzać zmysły nie tylko mężczyzn...


mieszkanie http://osadapiekna.pl/ stylowesukienki.pl

Czytaj także:

Szerokie spodnie


W życiu każdej kobiety – i nie tylko – nadchodzi taki moment, kiedy trzeba zacząć prawdziwie dorosłe życie i poszukać jakiejś pracy. Jednak w dobie kryzysu o dobrą pracę trudno i mogą ją dostać tylko nieliczni. Dlatego jeśli chcemy pracować w wymarzonym zawodzie to warto swojemu przyszłemu pracodawcy pokazać ...

Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?


Kiedyś były czasy, które zakazywały kobietom ubieranie męskich strojów, a co za tym idzie przypisane im były tylko sukienki czy spódnice z gorsetem. Kobiety pod żadnym pozorem nie mogły ubierać spodni, bowiem było to bardzo kontrowersyjne. Jeszcze się zdarza, że kobiety muszą nosić określone z góry stroje, jednak ...

Spodnie vs. spódniczka


Strój wizytowy powinien się znaleźć w szafie każdej kobiety. I chociaż większości z nich nie przydaje się on codziennie – pomijając urzędniczki i bizneswoman – to jednak zdarzają się okazje, kiedy nie wypada ubrać niczego innego jak strój wizytowy. Warto więc się w taki zaopatrzyć. Co składa się na strój ...