Sukienka na Sylwestra

Data dodania: 29-05-2012, Tagowanie: ubrania, sukienka, szyk

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, zatem warto już rozglądać się nad jakąś kreacją, w której to wkroczymy na salę balową i sprawimy, że oczy wszystkich będą zwrócone tylko na nas. I chociaż o zdobycie takiej sukni jest niesamowicie trudno, to warto chociaż próbować, bo wybór w końcu jest ogromny i tak naprawdę każda dama jest w stanie znaleźć taką kreację, która spełni jej wymagania.
Jednak warto na samym początku zadać sobie pytanie, czy zależy nam bardziej na tym, by wyglądać olśniewająco, czy też na tym by się zabawić. Nieraz często jedno wyklucza się z drugim, bowiem piękna suknia bywa niewygodna, zaś wygodna nie grzeszy pięknością. Warto więc rozglądać się za czymś pomiędzy. Idealna suknia to taka, która ładnie się prezentuje, jednocześnie nie uwierając nas przy drobnych chociażby ruchach.

Aby wyglądać pięknie nie trzeba mieć na sobie kreacji prosto z wybiegów mody znanych projektantów. Warto wybierać suknie, które podkreślają nasze atuty, dodając jednocześnie kobiecości i ponętności. Czasem skromna sukienka bez większych dodatków jest w stanie lepiej wyegzekwować urodę kobiety niż wydziwiana kreacja z milionem różnego rodzaju falbanek czy innych dekoracji. Dlatego przede wszystkim należy dobrać coś, co będzie pasowało do urody. Bowiem nie ma nic gorszego niż kobieta w sukni, która do niej kompletnie nie pasuje. A jak wiadomo, aby zabłysnąć kobieta zrobi wszystko, czego przykładem mogą być współczesne celebrytki.


mieszkanie

Czytaj także:

W czym się pokazać w święta?


Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W zasadzie stoimy już na ich progu. Już niedługo czeka nas świąteczna, rodzinna atmosfera, oraz wzajemne odwiedzanie się. Warto więc dobrze się zaprezentować. W czym pokazać się na święta i co dyktuje modowe warunki w tym sezonie?
Furorę robią długie ...

Koszule – szyk i elegancja


Przyjęło się, że koszule w kratę to domena mężczyzn. Jest to część garderoby zarezerwowana tylko i wyłącznie dla nich, a co za tym idzie kobieta raczej nie powinna zakładać tego typu ciuchów. Jednak na półkach sklepowych coraz częściej jawią się różnej maści koszule w kratę, co więcej, są one przeznaczone ...

W co się ubrać na imprezę?


Są takie momenty w życiu każdej kobiety, kiedy chce ona wyglądać olśniewająco, tak by każde spojrzenie kierowało się właśnie na nią. Od tego są różnego rodzaju imprezy, bądź potańcówki. To idealne momenty do tego, aby się pokazać z nieco innej strony i zrobić wrażenie na ludziach z otoczenia. Jeśli chcemy ...