Stroje wizytowe dla kobiet

Data dodania: 05-06-2012, Tagowanie: ubiór, dopasowanie, szyk

Kobieta, jeśli chodzi o strój, jest w stanie poradzić sobie niemal w każdej sytuacji. Jest ona w stanie wybrnąć z każdego, choćby najbardziej nerwowego momentu swojego życia, z podniesioną głową. Co więcej, zawsze wie jak się przygotować i jak się ubrać. Zawsze, za wyjątkiem randki. Jest to bowiem największy problem większości kobiet: co założyć na randkę?
Opcji oczywiście jest tyle, ile mieści w sobie ubrań szafa. Jednak co zrobić, gdy nagle okazuje się, że nic z tych staroci nie pasuje? Po pierwsze: uspokoić się i przejrzeć szafę jeszcze raz, a na pewno znajdzie się coś, co dziwnym trafem spasuje.

Jak kobieta powinna się ubrać na randkę? Przede wszystkim nie powinien to być strój nachalny. Spodnie, czy spódniczka, bluzka czy bluza sportowa, buty na obcasie, czy zwykłe adidasy. Tak naprawdę dowolność jest tutaj w każdym calu. Przede wszystkim należy się skupić na tym, aby nie przesadzić. Kobieta bowiem może wyglądać seksownie zarówno w pięknej sukience w grochy, jak i w bluzie sportowej z kapturem. Wszystko zależy od tego jak całość stroju ze sobą połączymy. Bluza sportowa świetnie współgra z dżinsami, zaś do spódnicy najlepiej dobrać nie do końca elegancką bluzeczkę. Buty nie powinny odwracać uwagi od całego stroju, zaś dodatki nie mogą być krzykliwe, bowiem wtedy całe nasze staranie pójdzie na marne.


mieszkanie Maurice Lacroix FA1004-SS002-110-1 książki dla młodzieży

Czytaj także:

Kreacje wieczorowe


Praktycznie każda kobieta chciałaby wyglądać niczym księżniczka. I chociaż wiadomo, że królewny i księżniczki występują tylko w bajkach, to jest sposób na to, aby chociaż na chwilę poczuć się jak w takiej bajce i przez jeden moment stać się księżniczką. Metodą na to są kreacje wieczorowe.
Suknie od ...

Sukienka na Sylwestra


Sylwester zbliża się wielkimi krokami, zatem warto już rozglądać się nad jakąś kreacją, w której to wkroczymy na salę balową i sprawimy, że oczy wszystkich będą zwrócone tylko na nas. I chociaż o zdobycie takiej sukni jest niesamowicie trudno, to warto chociaż próbować, bo wybór w końcu jest ogromny i tak ...

W czym się pokazać w święta?


Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W zasadzie stoimy już na ich progu. Już niedługo czeka nas świąteczna, rodzinna atmosfera, oraz wzajemne odwiedzanie się. Warto więc dobrze się zaprezentować. W czym pokazać się na święta i co dyktuje modowe warunki w tym sezonie?
Furorę robią długie ...