Kreacje wieczorowe

Data dodania: 29-05-2012, Tagowanie: ubrania, dopasowanie, sukienka

Praktycznie każda kobieta chciałaby wyglądać niczym księżniczka. I chociaż wiadomo, że królewny i księżniczki występują tylko w bajkach, to jest sposób na to, aby chociaż na chwilę poczuć się jak w takiej bajce i przez jeden moment stać się księżniczką. Metodą na to są kreacje wieczorowe.
Suknie od zawsze dodawały kobietom kobiecości i ponętności. To one podkreślają kobiece kształty i sprawiają, że każda niewiasta czuje się najpiękniejszą kobietą na świecie. Jednak warto owe wieczorowe suknie dobierać umiejętnie, aby zamiast wyolbrzymiać nasze wady, podkreślały nasze zalety i kobiece atuty.

Długa suknia nie każdemu pasuje. Dlatego w zależności od tuszy, bądź wzrostu należy dobierać długość sukni. Wysoka kobieta o nienagannej figurze osy może założyć na siebie długa po kostki suknię, która opinając jej talię sprawi, że niejednemu księciu zabije mocniej serce. Jednak taka kreacja nie będzie pasowała postawnej, aczkolwiek niskiej kobiecie. Dla takiej lepiej dopasować coś krótszego, może czegoś wzbogaconego w falbany, aby tym samym podkreślić jej krągłości, których to nie powinna się ona wstydzić.

Istotny jest również kolor takiej sukni. W zależności od tego jaką mamy cerę, jakiego koloru włosy, oraz jakie mamy zamiar dobrać dodatki, powinnyśmy w ten sam sposób dobierać barwę naszej kreacji. Tylko pasująca do wszystkiego kiecka może zrobić z nas księżniczkę rodem z bajki.


mieszkanie

Czytaj także:

Sukienka na Sylwestra


Sylwester zbliża się wielkimi krokami, zatem warto już rozglądać się nad jakąś kreacją, w której to wkroczymy na salę balową i sprawimy, że oczy wszystkich będą zwrócone tylko na nas. I chociaż o zdobycie takiej sukni jest niesamowicie trudno, to warto chociaż próbować, bo wybór w końcu jest ogromny i tak ...

W czym się pokazać w święta?


Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W zasadzie stoimy już na ich progu. Już niedługo czeka nas świąteczna, rodzinna atmosfera, oraz wzajemne odwiedzanie się. Warto więc dobrze się zaprezentować. W czym pokazać się na święta i co dyktuje modowe warunki w tym sezonie?
Furorę robią długie ...

Koszule – szyk i elegancja


Przyjęło się, że koszule w kratę to domena mężczyzn. Jest to część garderoby zarezerwowana tylko i wyłącznie dla nich, a co za tym idzie kobieta raczej nie powinna zakładać tego typu ciuchów. Jednak na półkach sklepowych coraz częściej jawią się różnej maści koszule w kratę, co więcej, są one przeznaczone ...