Balsam dobry na wszystko

Data dodania: 13-06-2012, Tagowanie: kosmetyki pielęgnacyjne, balsam, ciało

Każda kobieta chciałaby, aby jej skóra była delikatna i gładka, pozbawiona jakichkolwiek skaz. Ciało jak wiadomo starzeje się i pojawiają się coraz to nowsze problemy z utrzymaniem świetnej formy naszej skóry. Od zawsze wiadomo, że lepiej zapobiegać, niż leczyć dlatego warto wcześniej zainteresować się pielęgnacją skóry. Idealną drogą do tego jest używanie balsamu.
Balsam świetnie nawilża naszą skórę. Jest to powodem tego, że skóra odżywa, pozbywa się martwego naskórka i produkuje więcej nowego, dzięki czemu możemy cieszyć się jej gładkością i delikatnością. Balsam odżywia skórę i zapewnia jej odżywienie, przez wzgląd na bogactwo różnego rodzaju minerałów i witamin, które poprzez wchłanianie się sprawiają, że wygląda ona zdrowo. Ponadto, balsam pomaga w łagodzeniu różnego rodzaju podrażnień, a co za tym idzie ma działanie również lecznicze. Dlatego będzie świetnym rozwiązaniem dla kogoś, kto nie może uporać się z ciągle powracającą wysypką, lub innymi podrażnieniami spowodowanymi np. depilacją.

Jeśli kobieta chce dbać o swoją skórę i możliwie najdokładniej pielęgnować powinna używać balsamu, który ma wiele zalet. Zaś najważniejszą z nich jest to, że gwarantuje naszej skórze świetny wygląd i wigor.

Pomadka ochronna do ust

Data dodania: 16-06-2012, Tagowanie: kosmetyki pielęgnacyjne, ochrona, ciało

Zima to okres kiedy powinniśmy szczególnie zadbać o swoje ciało. Związane jest to z ochłodzeniem klimatu, niskimi temperaturami, czy opadami śniegu. Warto wcześniej zabezpieczyć się przed złym wpływem zimowych czynników. Jednak chyba najważniejsze są usta. W końcu to one są naszą wizytówką i znajdują się na frontowej części naszej twarzy. Dlatego warto otoczyć je szczególną trochę i używać w tym celu pomadki ochronnej, która idealnie zapewni naszym ustom ochronę.
Dlaczego pomadka ochronna sprawdza się w roli „ochroniarza” naszych ust? Wszystko za sprawą jej wyjątkowych właściwości. Przede wszystkim świetnie nawilża nasze usta. Za tym idzie to, że nie dają się one zawładnąć mrozowi, więc nie pękają i nie robią się na nich rany. Poza tym pomadka chroni nas przed działaniem zarazków i bakterii, które zwłaszcza w zimie mają pole do popisu. Poprzez minerały, które w sobie zawiera jest jak swego rodzaju antybiotyk. Co więcej, działa też doraźnie, dlatego jeśli już dopadnie nas problem popękanych ust, warto je nawilżyć za pomocą pomadki, a mamy gwarantowane, że usta nie tylko nie będą nas boleć, ale zaczną się szybciej goić.

Zima to czas kiedy nasza skóra naprawdę cierpi. Warto więc coś dla niej zrobić i używać kosmetyków, które będą pełniły rolę ochronną. Idealna do tego jest pomadka, jednak ona chroni tylko usta. Warto pomyśleć nad tym, jak zabezpieczyć inne części ciała narażone na negatywny wpływ zimowego powietrza.

Krem do rąk

Data dodania: 16-06-2012, Tagowanie: kosmetyki pielęgnacyjne, ochrona, krem

Nasze dłonie bardzo często narażone są na różne czynniki, które sprawiają, że stają się one w jakimś stopniu defektywne. Wielu skarży się na suchość i szorstkość swoich dłoni, inni narzekają na pękanie skóry na rękach, zaś jeszcze inni po prostu mają dość pojawiania się kurzajek czy innych tego typu krost. Warto więc zadbać o swoje dłonie. W jaki sposób? Odpowiedzią na to pytanie jest krem do rąk.
W jaki sposób krem do rąk może pomóc? Nieważne jaki producent, jaki skład, bądź dodatki. Niemal każdy krem do rąk w swoim składzie posiada glicerynę, która jest zbawcza dla naszych dłoni. Warto więc używać kremu do rąk jak najczęściej.

Jakie właściwości ma gliceryna będąca składnikiem każdego kremu do rąk? Gliceryna jest tłuszczem dlatego będzie odpowiadać za natłuszczenie skóry. Dzięki temu możemy zapomnieć o szorstkości dotyku, o suchych dłoniach, czy pękaniu skóry. Sprawia, że skóra na dłoniach jest delikatna i odpowiednio nawilżona. Oprócz tego, bogactwo innych minerałów gwarantuje zapobieganie wszelkim stanom zapalnym, a co za tym idzie, skończy się nasze narzekanie na niezbyt miłe dla oka krostki i wybroczyny na dłoniach.

Krem do rąk to niezwykle ważny kosmetyk, który w swoim posiadaniu powinien mieć każdy. Nie tylko kobiety.

Czym pielęgnować suchą skórę?

Data dodania: 16-06-2012, Tagowanie: kosmetyki pielęgnacyjne, balsam, ciało

Sucha skóra to problem bardzo wielu kobiet. Powody tego schorzenia mogą być bardzo różne – w zasadzie każda kobieta może mieć problemy z suchością skóry i jej szorstkością z przyczyn różnych i od siebie niezależnych. Skóra jednym reaguje w ten sposób na nowy płyn do płukania, u innych zaś powodem może być zimno, bądź ciepło. Przyczyny są inne jednak zwalczać je można uniwersalnymi sposobami.
Pierwszym sposobem na suchą skórę są różnego rodzaju balsamy. Gwarantują one nawilżenie każdej skóry. Oczywiście osoby o bardzo wrażliwej skórze, skorej do alergii powinny używać balsamów zgodnie z zaleceniami lekarza, lub po prostu balsamów hipoalergicznych, które bez problemu można nabyć w jednej, czy drugiej drogerii.

Kolejnym sposobem na suchą skórę są kremy nawilżające. Suchość można zlikwidować tylko poprzez jej nawilżenie, dlatego też warto zaopatrzyć się w specjalnie zadedykowane do tego kremy. Nawilżenie to podstawa w walce z szorstką skórą.

Oczywiście można również stosować różnego rodzaju naturalne sposoby. Warto jednak skupić się na tym, by suchą skórę jak najlepiej nawilżyć. Wszystko kręci się wokół tego, dlatego najlepiej jest przede wszystkim postawić na dobre i skuteczne nawilżenie.


mieszkanie http://www.koninskikongreskobiet.pl/ Sekrety Piękna Lublin kozaczki damskie

[1] 2 3     następna