Kredka do oczu

Data dodania: 21-06-2012, Tagowanie: kosmetyki, makijaż, oczy

Przygotowując makijaż, czy to codzienny, czy to na wyjątkową okazję, kobieta chcąc nie chcąc używa wiele różnego rodzaju kosmetyków. Wszystko po to, aby jak najlepiej podkreślić swoją urodę i jednocześnie poprawić tym swój ogólny wygląd. Jednym z takich kolorowych kosmetyków, których używa się przy wykonywaniu makijażu, jest kredka do oczu.
Kredka do oczu służy rysowaniu kresek na powiece. W ten sposób podkreślamy swoje oczy i wydobywamy ich głębię. Przy robieniu makijażu warto pamiętać o podkreślaniu oczu, bowiem jest to bardzo ważne. Właśnie do tego używa się kredki do oczy, albo w niektórych przypadkach eyelinera w różnych kolorach.

Trzeba jednak wiedzieć, że używanie kredki do oczu nie jest umiejętnością zbyt łatwą. Łatwo jest bowiem źle namalować kreskę, przez co wyglądać ona będzie niezbyt estetycznie, co więcej, szybko się rozmaże. Dlatego warto kredkę o oczu używać rozsądnie i z ostrożnością.

Rysowanie kreski kredką do oczu pozwala na skorygowanie ich kształtu. Jeśli kobieta chce sprawić, aby oczy miały duży okrągły kształt, należy pociągnąć kreską poza zewnętrzny kącik oczu.

Zanim jednak zabierzemy się za rysowanie kredką do oczu warto dobrze się przygotować. Kredka do oczu musi być odpowiednia. Najważniejsze jest to, by dopasować ze sobą kolorystycznie cały makijaż, aby barwa kreski nie odbiegała za bardzo od np. barwy cieni do powiek.

Kolory cieni do powiek

Data dodania: 21-06-2012, Tagowanie: kosmetyki, odcienie, oczy

Cienie do powiek to niewątpliwie jeden z ważniejszych składników dobrego makijażu. Są one szczególną ozdobą naszego spojrzenia, które dzięki dodatkowym kolorom podkreśla swoje atuty, sprawiając, że wyglądamy zdecydowanie kobieco i podkreślamy tym samym swoją indywidualność.
Warto dobrze się przygotować do malowania oczu. Grunt to wybrać odpowiedni kolor, który ozdobi nasze powieki. Nie należy podchodzić do tego pochopnie. Tak naprawdę cień do powiek i jego barwa mają istotne znaczenie przy robieniu makijażu. Jakie w takim razie dobierać kolory cieni?

Przede wszystkim nic krzykliwego. Kolory rzucające się w oczy i przede wszystkim nie pasujące do nich już dawno wyszły z mody. Dlatego lepiej zrezygnować z pełnego różu czy zbyt intensywnej zieleni. Takie kolory używane są jedynie przez stylistów przygotowujących modelkę do sesji zdjęciowej.

Kolory ceni do powiek powinny być stonowane. Najlepsze są wszelkie odcienie brązów, które sprawiają, że nasze oko nie tylko wygląda na większe, ale również zostaje podkreślona jego barwa – mowa tutaj o kobietach, które mają piwne, brązowe, lub czekoladowe oczy. Jeśli chodzi o kobiety o oczach niebieskich czy zielonych, to one również powinny podkreślać w ten sposób ich kolor. Jednak wiadomo, że z niczym nie należy przesadzać.

Wiecznie modna szminka

Data dodania: 24-06-2012, Tagowanie: kosmetyki, barwy

Kobiety podkreślały swoje usta od niepamiętnych czasów. Niezwykle kobieca jest bowiem intensywna czerwień na ustach. Podkreślenie zaś kształtu ust sprawia, że idealnie prezentują się one z całą twarzą, tworząc jej świetne zwieńczenie. W związku z tym, różnego rodzaju szminki, są modne niemal cały czas i cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród płci pięknej.
Pomalowanie szminką ust to z reguły zwieńczenie całego makijażu. W ten sposób dopełnia się mizerną pracę nad udoskonalaniem swojego wyglądu i podkreślaniem swoich atutów. Szczególnie zaś warto podkreślać właśnie usta. Ponoć są one najbardziej zmysłową częścią twarzy każdej kobiety. W związku z tym kobiety chętnie je ukazują i za pomocą szminki uwydatniają ich kształt, kolor i pełność. To jest coś, przed czym męski popęd nie jest w stanie się opanować.

Szminka to podstawa kosmetyczki każdej kobiety. Nieważne jaki kolor, chociaż wiadomo, że największą furorę robi zwykle czerwień. Jednak róże i odcienie śliwki nie pozostają zbyt daleko w tyle, bowiem cieszą się podobnym zainteresowaniem co ich czerwone siostry. Kobiety bowiem uwielbiają szminki i lubią być wyposażone w różne kolory tak, by móc uwydatniać swoje usta w zależności do stroju jaki mają na sobie. W końcu dobrze jest, jeśli wszystko do siebie pasuje.

Najlepszy tusz do rzęs

Data dodania: 24-06-2012, Tagowanie: kosmetyki, odcienie, oczy

Podkreślanie rzęs to chyba ulubione zajęcie kobiet. Rzęsy bowiem zawładnęły światem i każda niewiasta bierze udział w wyścigu na najładniejsze, najdłuższe, najpełniejsze czy najgęstsze rzęsy pod słońcem. Jakby tego było mało, producenci sztucznych rzęs wykorzystują ten wyścig produkując coraz to nowsze zamienniki naturalnego piękna. Jednak tak naprawdę nie jest wymagane doklejanie sobie sztucznych zamienników. Wystarczy po prostu kupić odpowiedni tusz do rzęs.
Rodzaje tuszów są naprawdę różne. Ich liczba rośnie wraz z zapotrzebowaniami kobiet. Ta narzeka na zbyt krótkie rzęsy, to trzeba wyprodukować tusz do rzęs wydłużający. Ta ma problem z rzadkością rzęs, to najlepszy będzie tusz zgęstniający rzęsy. Jeszcze inna nie chciałaby żeby się kleiły do siebie w czasie malowania, więc stworzono tusz do rzęs rozdzielający. Dla każdej kobiety znajdzie się coś czego w danej chwili potrzebuje i szuka. Wszystko po to, aby podkreślić swoją kobiecość, aby zadbać jak najlepiej o wygląd swoich rzęs.

Oczywiście tusz do rzęs to nie jedyny sprzymierzeniec każdej kobiety w tym wyścigu urody. Jest jeszcze wiele innych kolorowych kosmetyków, które w idealny sposób są w stanie nie tylko urodę podkreślić, ale również i ją poprawić. Jak to mówią, wszystko dla klienta.


mieszkanie lakiery hybrydowe diamond cosmetics Esprit ES906582001

[1] 2 3     następna