Różne rodzaje kolczyków

Data dodania: 05-06-2012, Tagowanie: ozdoby, strój, kolorystyka

Dodatki do stroju to dość szerokie pojęcie. Mogą nimi być bowiem buty, pasek, szalik, bransoletka, naszyjnik, czy kolczyki. Warto jest dobierać wszystko niezwykle skrupulatnie, jednak chyba najważniejsze w tym wszystkim są kolczyki. Jakie wyróżniamy rodzaje kolczyków i do czego jedne pasują, a drugie nie?
Kolczyki tak naprawdę mogą być różnorakie. A to mogą różnić się kolorem, wielkością, teksturą, kształtem czy materiałem, z którego są wykonane. Jednak jeśli nie pasują do stroju, to tak naprawdę stają się niepotrzebnym, często szpecącym dodatkiem, którego lepiej się pozbyć.

Ostatnim czasem bardzo modne są kolczyki wykonane ręcznie. Polega to na tym, że łączy się ze sobą różnego rodzaju koraliki i tworzy w ten sposób coś całkiem nowego, co nadaje się do noszenia, czy to do stroju eleganckiego, czy to do wyjścia na imprezę. Kolczyki wykonane z koralików tak naprawdę pasują do wszystkiego.

Podobnie jak do wszystkiego pasują kolczyki wykonane ze słota, czy srebra, opatrzone niewielkim diamencikiem czy to zielonym, czy czerwonym, a może i nawet niebieskim. Jest to świetne rozwiązanie dla kogoś, kto ma uczulenie na sztuczną biżuterię. Można wtedy założyć takie kolczyki ze szlachetnego metalu, a na pewno nic nie będzie dolegało naszym uszom. Co więcej, noszenie kolczyków z naturalnych minerałów jest wskazane, bowiem istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że coś może się stać.

Jakie dodatki dobrać na bal?

Data dodania: 05-06-2012, Tagowanie: dodatki, wygląd, wygląd

Zbliża się Sylwester, zaś po nowym roku rozpocznie się sezon karnawałowy. Oznacza to, że będzie się odbywać wiele balów i zabaw karnawałowych, na których to warto zaprezentować się z jak najlepszej strony, aby uzyskać tytuł królowej, czy króla balu. Kiedy więc już wybierzemy piękną kreację balową warto trochę więcej czasu poświęcić na różne dodatki. Jakie dodatki będą idealne na taki bal?
Po pierwsze: przydatna jest torebka. Każda kobieta potrzebuje torebki na swoje szpargały dlatego warto ją mieć przy sobie nawet na balu. Jednak trzeba pamiętać, aby była to delikatna i niewielka torebeczka, zaś nie jakiś workowaty smok.

Po drugie: kolczyki. Muszą być oczywiście pasując do naszej kreacji. Dlatego warto dobierać wszystko kolorystycznie, tak by się niczym nie wyróżniać zbytnio. A już na pewno nie niepasującymi kolczykami do reszty naszego stroju.

Po trzecie: buty. Wiadomą rzeczą jest, że do sukienki balowej najodpowiedniejsze są szpileczki. Jednak wiadomo też, że żadna zdrowa kobieta nie wytrzyma całej nocy tańcząc tylko w obcasach. Dlatego też warto mieć ze sobą dwie pary butów, tak by się przygotować na każda ewentualność.

Po czwarte: naszyjnik i bransoletka. Najlepiej, aby były one do kompletu z kolczykami, albo przynajmniej swoich wyglądem chociaż stwarzały taki pozór. Jeśli jedno czy drugie za bardzo się od siebie rożni, to lepiej jest zrezygnować z tego dodatku i pozostawić same kolczyki.

Eleganckie zegarki dla niej i dla niego

Data dodania: 07-06-2012, Tagowanie: dodatki, kolorystyka

Zegarek dobrze jest mieć pod ręką – albo raczej na ręce. Każdy chce wiedzieć która godzina, aby się nigdzie nie spóźnić i aby nie marnować zbyt dużo czasu, kontrolując tym samym czas jaki wykorzystujemy na wykonywanie różnych czynności. Zegarek jednak jest specyficznym dodatkiem. Przy jego wyborze, warto się zastanowić i skrupulatnie szukać odpowiedniego.
Najlepsze zegarki, to zegarki eleganckie. Jednak wbrew pozorom nie pasują one tylko i wyłącznie do szykownych, pełnych gracji strojów wyjściowych czy balowych. Elegancki zegarek pasuje do wszystkiego nadając niemal każdemu strojowi taki charakterystyczny szyk i dystyngowanie. Jakie więc eleganckie zegarki są najlepsze?

Dla pań będą idealne zegarki na bransolecie. Jednak nie powinna ona być zbyt nachalna, czy zbyt szeroka. Sprawia to bowiem, że ręka wydaje się masywniejsza. Lepiej postawić na delikatność i kupić sobie zegarek estetyczny przez swoją drobną budowę. Jeśli kobieta kupi coś na grubej bransolecie, to nie będzie się zbyt dobrze prezentować.

Dla panów świetne są zegarki na skórzanym pasku. I chociaż minęły czasy ich świetności, to jednak sprawiają one, że taki mężczyzna wygląda poważniej, dostojniej i bardziej elegancko jeśli ma na sobie zegarek na skórzanym pasku. Warto więc taki zegarek nabyć, a na pewno nie będzie to zakup, którego byśmy żałowali.

Wady butów na wysokim obcasie

Data dodania: 07-06-2012, Tagowanie: buty, wygoda, wygląd

Szpilki są przepiękne i chyba na każdym robią piorunujące wrażenie zwłaszcza w połączeniu z długimi nogami ich właścicielki. Jednak mimo ich wielu zalet mają też wady, które ciężko przeskoczyć i należy na nie uważać, by nie skończyć z przykrymi konsekwencjami.
Przede wszystkim, szpilki, czy buty na wysokim obcasie, mimo wszelkich dobrodziejstw estetycznych jakie ze sobą niosą są niebezpieczne dla zdrowia. Oczywiście w zbyt dużej ilości. Kobieta, która do wszystkiego zakłada szpilki, w przyszłości może bardzo szybko zacząć narzekać na bóle w kręgosłupie, czy zwyrodnienia stawów w nogach. Mimo że szpilki zapewniają każdej noszącej je, prostą i w zasadzie idealną postawę ciała, to z biegiem lat może się to zmienić negatywne. Wszystko przez to, że podczas chodzenia w butach na wysokim obcasie, kręg osłów jest zmuszony przez nasze mięśnie do nienaturalnego wykrzywienia, przez co pojawiają się liczne wady i zwyrodnienia.


mieszkanie lakier shellac sklep tutaj znajdziesz biżuterię online apart sklep czeka na ciebie

[1] 2 3     następna